0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Zeytinburnu İkinci El Eşya Alanlar Dükkanı Burası

Kategori: İlçe Yazar

Zeytinburnu İkinci El Eşya Alanlar Dükkanı Burası

Zeytinburnu İkinci El Eşya Alanlar Dükkanı Burası En çok olmasada azda olsa Zeytinburnu 2 el eşya alım satım servisi yapılan hizmet bölgelerinden birisidir.

Ofis eşyaları satın alınır

Kullanılmış ev eşyalarından;

ev mobilyası alınır

beyaz eşya alınır

Yeni ucuzluk Fatih, Bayrampaşa

antikalar alınır

spot eşyalar alınır

İstanbul’un alfabetik olarak en son sırada yani 39. sırada yer alan ilçesinde eski ev eşyalarını almak için eskici şubesi açılmıştır. İlçe hep arka planda kalsada önceleri şimdilerde dericilerin buradan taşınmasıyla baya gelişmiş  ve gelişmeye tüm Türkiye gibi devam etmekte o yüzden buraya ikinci el sektöründe iddalı olan firmamız buraya servislerini artırarak gelen talepleri hemen karşılamaya başlamıştır. 17 mahallesi  bulunan bölgede bilinen Merkezefendi, Kazlıçeşme, Cevizlibağ dışında önemli bir yer bulunmamakta. At yarışlarıyla meşhur Veliefendiyide bilinen yerler arasına koyabiliriz. Aslında ilçenin en önemli simgesi şüphesiz Merkez efendi hazretleridir, burası sürekli ziyaretçilerin geldiği du okuduğu İtanbul’un önemli türberindendir.

Bilinen mahalleler 

Burası 2.el eşyalardan;
2.el ev eşyaları: Mobilya (köşe kotuk, çekyat, yatak odası)

Beyaz eşya kullanılmış yada spot: nofrost buzdolapları, çamaşır makinası, bulaşık makinesi

Spot eşya alan yerler içinde yer almakta.

Kullanılmış dondurma makinesi alınır, hem derin dondurucu hemde yapıcı başlıkların her modelini firmamıza satabilirsiniz. Dondurma makinelerinden l 30, l16, l40, c40 modellerinin 2,3,4,5,6 gözlü modellerini, otomatik süt kazanları satın almak için tercih edilen ürünlerdendir. Sizde bu makinelerinizi hemen nakite çevirmek için telefonlarımızdan ulaşın danışın makinalarınız satın. Bu sektörde dondurma makinesi çok bilinmeyen yada tercih edilmeyen bir üründür ama As ikinci el firması soft dondurma makinesi hariç diğer tüm model markaları almaktadır. Diğer çok bilinmesede yer alması gereken burada listelememiz gerekli diğer mahalle adları şöyLe; Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Maltepe, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Telsiz, Yenidoğan, Yeşiltepe, Balıklı, Belgratkapı, Dikilitaş.

yıpranmamış ürün

yeni model eşya “en fazla 5 yıllık ürünler alınıyor”

klasik oymalı mobilya “antikada alınır”

yukardaki 3 madde tercih edilen ürün kırıterlerindendir.