0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Kartal İkinci El Eşya & Kartal Spotçular

Kategori: İlçe Yazar

Kartal İkinci El Eşya & Kartal Spotçular

Kartal İkinci El Eşya & Kartal Spotçular
Kartal 2.El Eşya alan yerlerdesiniz, her çeşit ev eşyası, yazıhane, ofis, iş yeri, beyaz eşya, mobilya mallarını satabilirsiniz. Gündelik hayatınızda kullanıp yenileme ihtiyacı duyduğunuz eşyaları bizim gibi ikinci el eşya mağazalarına satmanız mümkün, yok pahasınada satmazsınız, piyasası neyse o fiyattan satar değerlendirirsiniz.

Maltepe İkinci El Eşya ve Spotçular çarşısı Küçükyalıda

Eski eşyalar mutlaka değer görür vede ayrıca kesinlikle değerlendirilmeli, nedeni ise insanların anormal dereecedeki tüketim hevesleri, sürekli yenisine sahip olma hırsı yalnız ülkemiz için değil bütün dünya için çok derin açıklar oluşturarak büyük tehlikeler arz etmekte. Malesef bu ülkemizdede aynı belki ortalamanında üstünde sanırım, bireyler ihtiyaçları kadar, kendilerine yetecek olanı değil hep daha fazla, daha yeni daha iyi olanı istiyor, bu bazıları için görgüsüzlük, özgüven eksikliği, israf etme alışkanlığı gibi bir çok sebep sayılabilir, ama tek gerçek gereksiz haram demesine rağmen dinimiz hiç umursamadan israf etmye devam etme hususu insanları ülkeleri(yunanistan örnegi) batırıyor, dünyanın bir çok yerinde insanlar açken bu doyumsuzluk korkunç gerçekten.

Yukarıda bahsettiğimiz gerçekleri göz ardı etmeden ev eşyalarını, işyerindeki kullanılmışları değiştirirken on kez düşünün, onları çöpe değil eskicileri çağırıp satınki piyasaya dolaylı yönden katkınız olsun.

Dragos mahalle eskicisi
Topselvi semt eşya alanlar
Aydos tüm ev eşyası alım
Atalar genel 2.el alım satım
Cevizli kullanılmış eşya alıcısı
Uğur Mumcu ikinci el eşya alanlar için arayın
Çavuşoğlu her gün ulaşılır
Gümüşpınar gidiliyor
Hürriyet eşya alınır
Karlıktepe eşya satılır
Kordonboyu beyaz eşyanızı satın
Orhantepe mobilyanızı değerlendirin

Ortamahalle antikanız varsa biz alırız
Petrol-İş el halınıza talibiz
Yakacık köşe koltuk alınır
Yalı spot eşyalar
Yunus eskicisi

Ulaşılabilir