0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Kağıthane İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi

Kategori: İlçe Yazar

Kağıthane İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi

Kağıthane İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi
kağıthane ikinci el eşya alanlar biziz, ikinci el eşya alan yerler kağıthane çağrı merkezini arayın, ne tür eşyalarınız var ne eder, nasıl satınır, kaç para değer biçilir, ne zaman alınabilir hemen cevaplarını alın.

Hiç çekinmeyin neye ihtiyacınız var, satabilirsiniz. Çağlayan, Çeliktepe, Emniyet Evleri, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Harmantepe, Hürriyet, Mehmet Akif Ersoy, Merkez, Nurtepe, Ortabayır Sanayi, Seyrantepe, Şirintepe, Talatpaşa, Telsizler, Yahya Kemal, Yeşilce, Cendere, Hasdal, Terasevler 2.el eşya satımı için ulaşabileceğiniz semt ve mahalleler sıralanmıştır.

Kağıthane İkinci El Eşya dışında Bu eskicilere baktınızmı “Beyoğlu, Şişli

Köşe koltuk takımı ve yatak odası mobilyaları en çok tercih edilen ürünler listesinde en üstte yer alıyor. Bu iki sınıf eşya yaz kış her mevsim alıcısı olan eşyalar listesinde yer alıyor, Ev mobilyaları genel itibariyla hepsi kaliteli, temiz kullanılmış olması öncelikli şartlardandır, eğer böyle saydığımız gibi kaliteli eşyaysa almak için tüm spotcular, eskiciler, ikinci elciler can atar.

Beyaz eşya sınıfında ne varsa hepsi istisnasız alınmakta, tabi bozuk olmamalı çalışır vaziyette olmalı, çürük kırık olmamılıki satarken sorun olmasın.
Spotçuların az uğradığı yerler dahilindedir kağıthane, eski eşya çeşitlerini şöyle yüzünden sayalım “spot, eski, kullanılmış, ikinci el ev eşyaları, 2.el ofis eşyaları, mbilyalar, beyaz eşyalar” ana hatlardan oluşuyor. Buzdolabı, çamaşır makinası,bulaşık makinası, yatak, baza, oturma grupları vs diye uzun bir liste yer almakta.

ikinci el eşya alım satım istanbul