0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Kadıköy İkinci El Eşya Alıcısı

Kategori: İlçe Yazar

Kadıköy İkinci El Eşya Alıcısı

Kadıköy İkinci El Eşya Alıcısı

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar: As 2.el bu firmaların başında geliyor ulaşıp eşya satmak yada bir şeyler danışmak, detaylı bil almak için telefon desteğinin yanında e-posta atarak yararlanabilirsiniz. info@asikincielesya.com ilçede eşya alım satım servisi artık aktifleştirildi, Kadıköy genelinden eşya satış taleplerini değerlendiren As ikinci el müşteri hizmetleri birimine gün içinde her an ulaşmak mümkün. Ataşehir ilçesine komşu olması hasebiyle ekipler hemen hemen her gün bu 2 ilçeye uğrarlar, aynı seferde iki ayrı adresten kullanılmış ev ve iş yeri malzemelerini alırlar.

Kadıköy İkinci El Eşya Alan Yerler: Burada tabi çok sayıda var özellikle Göztepe ve Küçükyalı mahallelerinde çok fazla eskici bulunuyor, bunların çoğunluğu Nevşehir’lidir.

Kadıköy 2.El Eşya Alanlar: Merkezde bu işi yapanlar daha çok kitap vs. satanlardır, buradaki eskici pasajları pislik içinde malesef, buralarada genelde it, kopuk diye adlandırılan serseri takımı bulunur daha çok. Kadıköy genel olarak çoğunluğu İslamdan uzak soytarı yararsız, vatana ihanet eden, dış güçlerin köpekliğini yapan çok sayıda pislik insanı barındırır bu ilçeyi deterjan değil eskiler iyi bilir kavak külüyle yıkamak lazım belki kirlerinden arınır bölge ama insanları temizlemek olduk zor görünüyor zihinleri kirlenmiş iflah olmaları çok zor.

Her neyse biz iyilerle yolumuza devam edelim, kullanılmış eşya birimleri içinde As ikinci el eşya Kadıköy almadığı ürün neredeyse yok gibi, büro eşyalarındada durum aynı, her çeşit büro mobilyası alınmakta.

Kadıköy İkinci El Eşya Pazarı: Buradaki pazar artık oldukça küçüldü hatta yok oldu bu pazar Küçükyalıya kaymış durumda, eskiden salı pazarı denen yerde eskiciler fazlaca vardı ve aktif çalışıyorlardı şimdilerde yukarıda saydığımız bir kaç sebepden dolayı bu pazar yok olmuştur, buradaki ulaşım sorunu ve ortamın ve kafanın pisliği ana sebeplerdendir.

Kadıköyde Alınan güncel eşya çeşit başlıkları listesi:

Ürün Kategori:

Mobilya: Koltuk, kanepe, çekyaz, yatak odası

Beyaz eşya: Çamaşır makinası, bulaşık makinesi, buzdolabı

Antika: Taş plak, el halısı, obje, gümüş

Yakın Komşu İlçelere Bakın: Maltepe, Ataşehir, Üsküdar

Semt – Mahalle