0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Esenyurt İkinci El Eşya Alım Satım Merkezindesiniz

Kategori: İlçe Yazar

Esenyurt İkinci El Eşya Alım Satım Merkezindesiniz

Esenyurt İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi

İlçenin her noktasında eski mobilyalarınız, çalışır durumdaki ikinci el beyaz eşyalarınız değerinde alınmaktadır.

RESİM GÖNDERİN HEMEN FİYAT ALIN

Whatsapp: 0532 370 87 41   Bip: 0532 370 87 41

Çalışma Saatlerimiz : 08.00 – 21.00

Fiyat teklifi için eksperlerimiz size talep ettiğiniz anda yardımcı olmaktadır. Bu konuda ücretle ilgili bilgi almak için whatsapptan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ya da direkt olarak aramak suretiyle eksperlerimizle bağlantı kurabilirsiniz. Eşyalarınızın durumuna göre size optimum ücret sunulacak ve kabul etmeniz halinde anında sizin olduğunuz noktaya gelmek suretiyle eşyalar adresinizden alınacaktır. Böylelikle sizin yorulmanıza ve taşımak gibi dertlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak.

İşte yakınlarda En Ucuz 2 Eşyacı: Büyükçekmece, Beylikdüzü

Saadetdere ikinci el eşya alanlar arasında da bulunan şirketimiz, hızlı biçimde evinize veya ofisinize gelerek her nevi ikinci el eşyalarınızı satın almaktadır. Yalnızca bu bölgede değil; Yenikent ikinci el eşya alımı, yeşilkent ev eşyası alanlar arasında da size yardımcı olmaktayız. Aldığımızı ikinci el eşyalardan bazılarını kısaca şu şekilde ifade edebiliriz.

Mahalle

Ofis mobilyası: İşyerinizdeki mobilyaları yeniliyorsanız ve eskilerini ne yapacağınızı düşünüyorsanız, hiç düşünmeden esenyurt ikinci el eşya alan işletmemizi arayınız. Onca taşıma zahmetine hiç katlanmayın. Atıl durumdaki veya kullanmayı düşünmediğiniz ofis mobilyalarınızı gelip alalım ve taşıyalım. Sizinle anlaşılan ücreti de anında nakit olarak size ödeyelim. Böylece siz hiç uğraşmadan ikinci el ofis mobilyalarınızı almış olalım.

 

Çekyat veya oturma grupları: Evlerinizdeki çekyat veyahut oturma grubu benzeri ikinci el eşyalarınızı değerinde alan işletmemiz, esenyurtun her noktasında kısa sürede olduğunuz noktaya gelmektedir. Ödemeler peşin olarak yapılmaktadır.

 

Elektrikli ısıtıcı ve ufolar: Yenisi alınan, artık kullanmak istemediğiniz her marka ve modelde ısıtıcılarınızı uygun ücretlerle alıyoruz. Yalnızca ısıtıcı için değil tüm ev eşyalarınızı alırken bunları da değerlendiriyoruz.

 

Yatak odası setleri: Yenilenen yatak odası veya diğer ev gereçleriyle ilgili olarak ikinci el eşya alan yerler esenyurt talebinizi karşılamaya çalışıyoruz. Servis ağımızın hızlılığı sayesinde anında yanınızda oluyoruz. Öncelikle satmayı düşündüğünüz mevcut malzemelerle ilgili olarak dilerseniz telefonda da fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece bize birkaç fotoğraf göndermek suretiyle zaman kaybetmemiş olursunuz.

Sonuçta esenyurtun tamamında ikinci el eşya konusunda yanınızda olacak işletmemiz, size bir telefon uzaklıktadır. Dilerseniz hemen fotoğraflarını bize iletin, dilerseniz de telefonda eksper arkadaşlarımız size destek olsun. Nasıl iletişim kurulmasını istediğinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır.