0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Çekmeköy İkinci El Eşya Hoş Geldiniz

Kategori: İlçe Yazar

Çekmeköy İkinci El Eşya Hoş Geldiniz

Çekmeköy İkinci El Eşya Hoş Geldiniz
İstanbul’un yeni ilçelerinden çekmeköyde 2.el eşyaların satılabileceği eski alanlar dükkanı açıldı. Kullanılmış eşya artık günümüzde bir çöp değil bir değer arz eder, bu az yada çok ama her doşan eşyanın bir ederi var. Çekmeköyde yerleşik ikinci el eşya alan yerler yok sayılacak kadar azdır, buraya İstanbul Anadolu yakası ikinci el eşya pazarı maltepe spoteşyacılar topluluğu bulunan yaklaşık 70 dükkan olan küçükyalıdan yada pendikden gelirler eşya almaya. Eşyalar birgün önceden talep üzere resimlerine bakılarak değerlendirilip ertesi gün alımı gerçekleştirilir, çok azdır aynı gün eşya transferi.

Şile İkinci El Eşya pazarına gittinizmi?

Gün içindeki yoğunluk aynı gün servisi zorlaştırır özelliklede yaz aylarında bu yoğunluk oldukça artar, kışın ise orta seviyeye düşer. Kış aylarında eşya alım satımı azalmasına rağmen hiç bir zaman sıfıra düşmez. Büyük metropol İstanbul ve ilçesi çekmeköy sürekli nüfüsü artan büyüyen yapılaşmanın çoğaldığı bölge dolayısıyla taleplerde hem satmada hemde almada artarak yükselmekte.
17 mahallesiyle yeni yerleşim sayılabilecek ilçe en yeni yapıların bulunduğu toplu yerleşim yerlerin başında geliyor. Alemdağ, Aydınlar, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Kirazlıdere,

Mehmet Akif, Merkez, Mimarsinan, Nişantepe, Ömerli, Soğukpınar, Sultançiftliği, Taşdelen mahalle ve semtleri bu şekilde sıralanıyor. Çok bilindik olmasalarda düzenli yerleşimi, güvenlikli site yapısıyla çok tercih edilen yerler arasına girmekte bu mahalleler. Hem kullanılmış eşyalarını sat hemde hesaplı al ülkene ekonomiye faydan olsun, israf etme israf haram unutma.

Mobilyalarınızı satmak için (koltuk, köşe koltuk, kanepe, çekyat, salon takımı, yatak odası)
Beyaz eşyalarınızı satmak için (buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi, fırın)
Ofis eşyalarını satmak için (ofis koltuğu, masa, sandalye)
Ev eşyaları satmak için (hemen her tür ev eşyası dayanıklı tüketim malları)
Antika (halı, gümüş, vs) satmak için (gümüş eşyalar, ipek halı, tablo)
Yeni ev döşemek, ucuz ev kurmak için (enucuz şekilde kaliteli ev kurmak kesinlikle mümkün)
İş yeri kurmak için kesinlikle ulaşın bize çok şaşıracaksınız.

Pahalıya eşya alarak israf etmeyin her pahalı ürün kaliteli ürün değildir

Buralara servis var