0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Çatalca İkinci El Eşya Spot Alanlar Çatalca

Kategori: İlçe Yazar

Çatalca İkinci El Eşya Spot Alanlar Çatalca

Çatalca İkinci El Eşya Spot Alanlar Çatalca
Köylerden oluşan İstanbul’un dışındaki yani en batıdaki ilçesi çatalcadan 2.el eşya alımı yapılmakta. İkinci eleşya alan yerler yani eski ev ve ofis eşyası alıcıları buranın İstanbul merkeze uzaklığı nedeniyle pek tercih etmezler, ancak

Buralardaki Spotçuları ziyaret edin: Arnavutköy, Silivri

çok değerli çok fazla eski eşya olmalıki buradaya gidilsin. Çok uzak olması ve kırsal bölgelerden köylerden oluşmuş olması buradan kaliteli hemürün çıkmamasına sebep olmakta hemde dediğimiz gibi çok ürün sirkülasyonu olmaması buranın kullanılmış eşya ticareti yapanlar için cazip bir yer hiç bir zaman olmamıştır. Ama siz yinede burada yaşıyor eski eşyalarınızıda değiştirecekseniz tam olarak ihtiyaçlarınızı değerlendidirip işinizi görecek kişilerin yerinde geziyorsunuz.
Arayın eşyalarınıza değer biçip almaya gelelim. Eşyanız beyaz eşyalardan veya mobilyalardan oluşan eşya sınıfından hangi grupta ise belirtip eşya resimlerini ulaştırın, bir yol haritası belirleyelim. Eşyaları satarken aynı zamanda antika eşyanız varsa biz bu konudada uzman ekiplerle hizmet veren antikacıyız aynı zamanda, ne çeşit antikanız varsa mutlaka talep oluşturun nakit satın alalım. GÜVEN vaad eden kurumsal firmalara eşyalarınız ister ikinci el isterseniz antika olsun satmanız tavsiye edilir.

köyler ve mahalle sıralanmıştır aşağıda
Binkılıç
Çakıl

Çiftlikköy
Ferhatpaşa
İzzettin
Kaleiçi
Karacaköy
Ovayenice
Aydınlar
Başak
Belgrat
Çanakça
Celepköy
Dağyenice
Elbasan
Gökçeali
Gümüşpınar
Hallaçlı
Hisarbeyli
İhsaniye
İneceğiz
Kabakça
Kalfaköy
Karamandere
Kestanelik
Kızılcaali
Oklalı
Ormanlı

Örcünlü
Örencik
Kamerhatun
Subaşı
Yalıköy
Yaylacık
Yazlık

Çatalca Köyleri