0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alan Yerdesiniz

Kategori: İlçe Yazar

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alan Yerdesiniz

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alan Yerdesiniz

Son zamanların gözde ilçesinde başta beyaz eşya çeşitleri ve mobilyalar olmak üzere tüm ikinci el eşyalarınızı en iyi ücretlerle satın alıyoruz. İkinci el eşya bizim işimizdir. Dilerseniz fiyat almak için

HIZLI SERVİS VEREN KONUMLAR: Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece

Whatsapp’tan fotoğrafları gönderebilirsiniz. Fiyat almak için info@asikincielesya.com elektronik posta adresimizi de kullanabilirsiniz. İkinci el eşyanızı satmak istediğiniz durumlarda bulunduğunuz lokasyona gelerek tüm malzemelerinizi topluyor ve alıp götürüyoruz. Böylece nakliye gibi giderleriniz olmayacaktır. Ödemenin tamamı nakit yapılmaktadır. Aldığımız eşyalar arasında ikinci el beyaz eşyalarınız, ikinci el mobilya takımları, ikinci el koltuk takımları ve diğer bilimum ev eşyaları bulunmaktadır. Bunların yanında eski televizyonlarınız, bilgisayarlarınız veyahut elektrik süpürgesi gibi diğer ikinci el durumuna düşmüş elektronik eşyalarınızı AS İkinci El Eşya olarak hemen satın alabiliyoruz. Beylikdüzü ikinci el eşya dendiği anda aklınıza işletmemiz gelecektir. Zaman içerisinde sizi memnun edersek tüm müşterilerimizi de memnun etme yolunda adım atmış olacağız. Hızlı hizmet sunduğumuzdan eşyaları almaya geldiğimiz anlarda sizi bekletmiyoruz.

 

Beylikdüzü ikinci el ev eşyası alanlar

İlçede birçok ikinci el ev eşyası alan şirket olmakla birlikte, kaliteli hizmet ve uygun ücretler As ikinci el eşya tarafından sunulmaktadır. Beylikdüzü ikinci el ev eşyası alan işletmemiz, sizin kullanmamakta olduğunuz tüm ev eşyası, eskimiş mobilyalar, kullanılmış koltuklar, eski bilgisayarlar, ikinci el halılar gibi tüm ev eşyalarını kapınıza gelip alıyor. Böylece ödemenizi kapınızda yapıyoruz ve eşyalarınızı taşıma zahmetine katlanmıyorsunuz.

 

Beylikdüzü İkinci El Beyaz Eşya

Gelişen teknolojiyle birlikte artık beyaz eşyalar ucuzlamıştır. Böylece zaman içerisinde her evde beyaz eşyalar yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak kirada oturan insanlar için bunların taşınmasına değmeyecek durumlar söz konusu olmaktadır. Mesela beş yüz liraya yeni beyaz eşya varken, neden yeni evinizde ikinci el beyaz eşya kullanasınız ki? Hal böyle olunca da artık kimse evinde istemiyor. Bu sebeple işletmemiz beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alımı konusunda hizmet vermekte olup, aramanız halinde hemen size hizmet veriyor. Dilerseniz eşyalarınızla ilgili fiyat almak için numaramız üzerinden ikinci el beyaz eşyaların fotoğraflarını bize iletebilirsiniz. Size anında yanıt verilecektir.

 

Servis mahali