0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar 2.El Pazarı

Kategori: İlçe Yazar

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar 2.El Pazarı

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar 2.El Pazarı EV VE OFİS eşyalarından beyaz eşya mobilyalarınız için  genel alıcı olan as artık ilçe genelinde yer alarak mobilya ve beyaz eşya grubunda yer alan koltuk takımları, yatak odası, buzdolabı, çamaşır makinası gibi öncelikli eşyaları alarak son kulalnıcıya ulaşıştırıp ekonomiye ve kendine katkı sağlıyor.
Bakırköyde 2 ikinci el eşya pazari adı altında çalışan bir çok firmadan biride as ikinci eldir.
As 2.el ve spot bakırköy ikinci el eşya alanlar arasında yer almaya çalışan en yeni iş yeri en yeni web sayfana sahip firma diyebiliriz.
bakırköy kartaltepe ikinci el eşya KARTALTEPE mahallesi eşya alım odakları içinde yer alan bir yerdir ulaşıp eşya satabilirsiniz.

Ucuzluk burada! “Zeytinburnu, Güngören

ikinci el eşya alan yerler bakırköy daima güvenlearayıp eşyalarınızı satabileceğiniz yer olarak tanıtalım kendimizi ilksatıştan sonra siz bizi böyle tanımlayacaksınız zaten.
ikinci el eşya zeytinburnu buraya yakın olmasından dolayı organik bağı vardır iki ilçenin eskicileri aradında her iki ilçeyede aynı kişiler aynı firmalar hizmet ediyor çoğunlukla.
bakırköy ikinci el mobilya alanında alım yapılıyor mobilyanın her çeşidi düzgün olan temiz eskisi olmayan her eşya alım için bir potansiyel oluşturuyor.
bakırköy ikinci el telefon almıyor as ev ve işyeri eşyaları alınıyor daha çok telefon merkez ofise getirilir çokda cazip olursa ancak alınabilir.
bakırköy ikinci el kıyafet kesinlikle alınmaz hiç birzaman ilgi alanınan girmemiştir kesinlikle alınmaz.

Alttaki mahallelere gidilebilir TALEP GELİRSE;
“Ataköy 1. kısım, Ataköy 2-5-6. kısım, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba”

Bakırköy 2.el eşya pazarı