0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Ataşehir İkinci El Eşya Alım Mağazası

Kategori: İlçe Yazar

Ataşehir İkinci El Eşya Alım Mağazası

Ataşehir İkinci El Eşya Alım Mağazası, İstanbul Merkez ofisi Anadolu yakası Maltepe, Küçükyalı’da bulunan As ikinci el eşya mağazası Ataşehir ilçesi servis bölgesi içine giriyor. 2.el eşya alanların sıklıkla alım yaptıkları ilçe bu konuda oldukça hareketli görünmekte. Tahmini olarak eski eşya trafiği açısından ilk beşte yer almakta, buda bu beldeyi önemli hale getirmekte.

Aradığınız Burada Olabilir: Üsküdar, Ümraniye

Yeniler eski eşyanın yeri almasıyla birlikte kullanılmış eşyalar el değiştirmekte, ikinci el eşyacılar değişime aracılık eden ekonomik geri dönüşüm aracıları bir nevi.

Eşya alımı nasıl gerçekleşir?

  • Telefonla ulaşılır
  • E-posta ile ulaşılır
  • Ürün cinsi ve adedi belirtilir
  • Kaç yıllık olduğu belirtilir
  • Eşyanın deforme duru bildirilir
  • Eşya resimlerine whatsapp yoluyla yada herhangi bir platformdan bakılır
  • Fiyat verilir
  • Anlaşılırsa en geç 24 saat içinde yerinden alınır
  • Değer biçilen miktar teslim alma sırasında ödenir

Beyaz eşya: buzdolabı, çamaşır kurutma makinası, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, kombi, setüstü ocak

Mobilya: Köşe Koltuk takımı, çekyat, yatak odası takımları, oturma grupları, sürgülü gardrop, yemek masa sandalye takımı, yatak, baza

Elektronik: Televizyon (lcd, led, plazma) “tüplü  alınmamakta!” bilgisayar (masaüstü, laptop, netbook, tablet, akıllı telefon

Ataşaşehir 2.el eşya alan yerler diye adlandırılan eski eşya alanlar neredeyse 18 saat aktif eşya alımı yaparlar, satış ise sadece kendi yerinden yapılır.

Ev eşyası genelde kadınların ilgi alanında olduğu için sıklıkla değiştirilen, sürekli yeni model, renk, desen beğenilip yenilenen ürünler olduğundan hiç bir zaman bu eski yeni değişimi bitmeyecek, sürekli bu sirkülasyon devam edecektir. Abartılı görünsede ataşehir ikinci el eşya mağazaları geri dönüşüm sayesinde ekonomiye azda olsa bir katkı sunmaktalar, bu dehşet verici tüketim toplumunda takdir edilecek bir hal bizce.

AS ikinci el Ataşehir öncelikle eşya alımı konusuna yoğunluk vermiş, satmak için bir çaba sarfetmemektedir, çünki yıpranmamış kaliteli 2.el eşyaların satışı oldukça kolay olmaktadır.

Sadece evde kullanılan eşyalar değil iş yerlerinde kullanılan ofis malzemeleri alınan önemli segmenlerdendir, ofis mobilyası sonuçta değerli bir ürün kotegorisi içine girer.

Erenköy İkinci El Eşya 2.elde en hareketli mahalle denebilir.

 

Mahalle