0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Sarıyer İkinci El Eşya Alanlar Diyarı İstanbul

Kategori: İlçe Yazar

Sarıyer İkinci El Eşya Alanlar Diyarı İstanbul

Sarıyer İkinci El Eşya Alanlar Diyarı İstanbul
2.el eşyalardan ev ve ofis eşyalarının genelini kapsayan çok geniş bir yelpazedeki ürün çeşitlerin AS ikinci el eşyanın alım listesinde yer alıyor. Malzemelerin az yıpranmış olmasına dikkat ederek alan
firma bunu satarken sorun olmaması için yapmak zorunda kalıyor. Marjinal eşya alıcısı olan as için zamanın pek önemi yok eşya alırken, kullanılmış eşya alanlar akşam çok tercih etmezler eşya servisini.
Sarıyer 2.el eşya alan yerler açısından pek önemli mekan değil, şöyleki burası bu ilçe ve çevresi mahalleleri(Ayazağa Bahçeköy, Merkez Bahçeköy yeni Baltalimanı Büyükdere Cumhuriyet Çamlıtepe Çayırbaşı Darüşşafaka Demirci Emirgan Fatih Sultan Mehmet Ferahevler Garipçe Gümüşdere Huzur

Anadolu yakası ucuzluk merkezi Beykoz

İstinye Kemer Kısırkaya Kireçburnu Kocataş Kumköy Maden Maslak Merkez Pınar Poligon Pttevleri Reşitpaşa Rumeli Hisarı Rumeli Kavağ Rumelifeneri Tarabya Uskumruköy Yeni Yeniköy Zekeriyaköy) eski yerleşimler olması, yeni yerleşimin, yeni binaların azlığı eski satan kişilerin az olmasınına sebep olmakta. Her ne olursa olsun az olsun az talep gelsin, alımlar çok az olsun yinede sarıyer ilçesine servis vermeye devam edilecek, burada olmaktan buradan eşya almaktan vazgeçmeyeceğiz.

İkinci el mobilya(koltuk, salon takımı, köşekoltuk, oturma grupları vs.) bu kategoriye giren tüm ürünler, beyaz eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, setüstü ocak, ankastre beyaz eşyalar) çeşitleri değer ilçelerde olduğu gibi sarıyerdede alım satım eşyaları arasına girer. Sayılan eşyalar dışında hiç akla  gelmeyen ama mutlaka aranan eşyalarda vardır antika biblo, radyo, saat, köstekli saat, oymalı koltuk klasik, plak, ipek yada yün el dokuma antik halı, gramafon, gümüş süs eşyaları gibi.

Eşyalarını satacak kişiler bazı belirteceğimiz hususlara dikkat ederek ürünlerini kolayca satabilirler, nedir bunlar? 1.husus alan kişinin bir firmayı temsil ediyor olması lazım yani kurumsal bir kurumun karşınızda olması şart. 2. asla sosyal medya üzerinden alım yapmaya çalışan vasıfsız kişilere tenezzül etmemelisiniz. Hep iyilerle, güven verenlerle çalışmanızı temenni ediyoruz.

Önde gelenler