0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Beşiktaş İkinci El Eşya Satmak İçin Ara

Kategori: İlçe Yazar

Beşiktaş İkinci El Eşya Satmak İçin Ara

Beşiktaş İkinci El Eşya Satmak İçin Ara, almak için ara, danışmak için ara ..

İstanbul avrupa yakası Beşiktaş 2.el eşya alanlar firmaları merkezi olarak ilçe merkezinde yer almaz. Buraya avrupa yakası Halkalı civarından yada Anadolu yakası Küçükyalıdan gelip buradaki eski ev eşyaları spot ofis mobilyaları ve diğer eşyalar için gelen talepleri değerlendirir. İlçe yıllardır yanlış ellerde tabi buradaki vatan haini putperest itlerden dolayı, yoksa ilçenin günahı ne? Boğaz’a bakan içinde Dolmabahçe sarayı, Çırağan, yıldız gibi bir çok önemli yapıyı barındırır. Çok boş laf kalabalığı etmeyelim desek ama o kadar çok eski eşyalar ile konu varki bunların hepsinden söz etmeliyiz yoksa ilçeye kullanılmış eşya satanlara hakim olmayız.

Bu ilçede ne var Sarıyer

Mobilya her yerde olduğu gibi Beşiktaş’ta da ilk sırada yer alır eşya alım segmentinde, ikinci sırada tabiki buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve fırın gibi bir eve mecburen gerekli olan ürünlerin girdiği kategori beyaz eşya geliyor.

Beyaz eşya mobilyaya göre farklı bir yönü var uzun süre saklanabildiği için ve ayrıca hurda, yedek parça gibi değerlendirilmesi olaya başka bir boyut katıyor.

-Eski ev mobilyası
-Kullanılmış beyaz eşya çeşitleri
-2.el ofis
-Antika
-Klasik mobilya
-Gümüş

Yukarıda saydığımız eşya grupları ikinci el ticaretinin ana kategorilerini oluşturur. Bunun dışında kalalar çok fazla önem arz etmeyen çeşitlerdir.

Semt – mahalle