0532 370 87 41Pzt. - Paz. 10:00-22:00

Adalar İkinci El Eşya Alınır İstanbul İlçesi

Kategori: İlçe Yazar

Adalar İkinci El Eşya Alınır İstanbul İlçesi

Adalar İkinci El Eşya Alınır İstanbul İlçesi
İstanbul’a bağlı olan Adalar Anadolu yakasında yer alır. Adalar 2.el eşya alanlar kategorisinde yer alan firmaların tamamı bu adalarda yer almaz, hepsi Maltepe’de yada avrupa yakasında yer alır. Buranın çok az yerleşimi olması hasebiyle talepde ona göre azdır.

İşte Adalara hizmet veren ilçeler: Maltepe, Kartal

Bu adalar grup halindedirler 9 adet ada vardır bunların sadece dördünde yaşayan vardır diğerleri boştur. 4 adada (Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada) yaklaşık 16-17 bin civarında nüfüs vardır. Sedefadası, Yassıada, Sivriada, Tavşanadası, Kaşıkadası bu 5 adada neredeyse nüfüs sıfıra yakındır. Eski eşya burada Büyük ada dışında satma talebi pek gelmemektedir, ancak adalardan karadaki mağazalara gidip ürün alanlar olmakta nadirende olsa.

ESKİLERDEN KALAN ANTİKA ÜRÜNLER BU ADADALARDA bir zamanlar çok çıkardı, burada yaşayan yabancı kişilerin nüfüsunun çok olması enteresan ve değerli antik eşyaların çıkmasına sebep olmakta idi. Buradan ulaşıp kullanılmış eşya satma taleplerinde bir gün sonra cevap verilebilmekte çünki adalara vapur seferleri belli saatlerde günde bir kere yapıldığı için ertesi gün o talep yerine getirilir.

Adalar İkinci El Eşya Alanlar: As ikici el eşya bu kategoride yer alan firmalar içinde yer alır.

Adalar 2.El Eşya Alanlar: Yine aynı şekilde bu aramadada ön sıralarda yer almakta.

Adalar İkinci El Eşya Alım Satım: Bu işi uzun süredir yapan kurumlardandır As ikinci el eşya.

Adalar İkinci El Eşya Alan Yerler: İşte o bahsettiğimiz işletme ikinci el eşya alan yerler denince akla ilk gelenlerden biri olmaya devam ediyor.

Gün içinde aranınca size ev eşyalarınızın resmi istenip fiyat konusunda bilgi verilecektir, eğer anlaşma sağlanırsa yukarıda bahsedildiği üzere ertesi gün Allah izin verirse eşya alınmaktadır.

Mobilya: alınır 

Beyaz eşya: alınır

Antika eşya: alınır 

Diğer: Ev eşyalarının yekünü temizse mutlaka alınmakta. OFİS eşyalarının elektronikde dahil çoğu.

Yerleşim olan dört ada